MIKROTEST oferuje z usługi metrologiczne wzorcowania przyrządów pomiarowych, naprawę i kalibrację narzędzi warsztatowych oraz sprawdzanie stanowisk. Prowadzenie nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym oraz szkolenia z metrologii i z wymagań normy ISO 17025. Pomiary laboratoryjne i kalibracja urządzeń do pomiarów długości i kąta, momentu siły, geometrii części. Doradztwo i konsultacje w zakresie wykonywania pomiarów, legalizacji i sprawdzania oraz obsługi środków kontrolno-pomiarowych. Modernizacja przyrządów i konstruowanie specjalnych narzędzi pomiarowych. Specjalistyczne oprogramowanie komputerowe do szacowania niepewności pomiarów oraz do kalibracji procesów pomiarowych. Audity wewnętrzne laboratoriów akredytowanych oraz dokumentacja i procedury systemowe. Pośrednictwo z zakupie i sprzedaży używanych przyrządów pomiarowych, metrologia i kontrola jakości.
Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

 

Kontakt z nami


 

 Kalibracja narzędzi, wzorcowanie  Adres:

Ośrodek Wsparcia Technicznego

M I K R O T E S T

ul. Mieszka I 15

40-877 Katowice

zobacz gdzie jesteśmy Chorzów katowice sosnowiec śląsk

 

Adres do nadawania i odbioru przesyłek kurierskich:
godziny: 8:00-15:45

MIKROTEST - biuro  (budynek CZAH S.A.)

ul. Krasińskiego 29/9

40-019 Katowice

zobacz gdzie jesteśmy Laboratorium wzorcujące
 

 Legalizacja aparatury, pomiary Telefon:

606-112-006    Biuro, Laboratorium Wzorcujące

608-780-954    Serwis Aparatury Pomiarowej (lub 606-112-006)

600-448-323    Szkolenia, Konsultacje, Doradztwo (lub 606-112-006)

 

 Sprawdzanie urządzeń kontrolno-pomiarowych  E-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

legalizacja narzędzi  Gadu-Gadu:

Laboratorium pomiarowe - gg

Kalibracja-katowiceSkype:

Wzorcowanie przyrządów

 


       

Mikrotest - kalibracja przyrządów

 

 


 

Badanie przyrządów i wyposażenia Mapy dojazdowe:


Ośrodek Wsparcia Technicznego
M I K R O T E S T, ul. Mieszka I 15, 40-877 Katowice

 


MIKROTEST - biuro, ul. Krasińskiego 29/9, 40-019 Katowice (budynek CZAH S.A.)

 

 

Legalizacja przyrządów i narzędzi

 


 

start

 

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

   Legalizacja przyrządów na Google   Tweetnij o metrologiiNaprawa przyrządów, wzorcowanie szkolenia

Wednesday the 29th. MIKROTEST oferuje wzorcowanie przyrządów do pomiarów długości i kąta, geometrii powierzchni, wielkości elektrycznych i mechanicznych oraz laboratoryjne pomiary geometryczne detali i elementów maszyn. Firma wykonuje naprawy i modernizacje urządzeń oraz realizuje specjalne przyrządy. MIKROTEST świadczy kompleksową usługę nadzoru nad wyposażeniem, począwszy od serwisu narzędzi, poprzez ich kalibrację, a skończywszy na prowadzeniu dokumentacji środków metrologicznych. Tworzymy programy komputerowe np. do nadzoru nad wyposażeniem, do szacowania niepewności pomiarów. Wykonujemy sprawdzanie płyt granitowych i żeliwnych oraz projektorów i wideo-mikroskopów, wysokościomierzy elektronicznych i długościomierzy oraz czujników zegarowych, suwmiarek i mikrometrów. Kalibrujemy kątowniki, liniały i kątomierze oraz poziomice, średnicówki, płytki wzorcowe i interferencyjne. Sprawdzamy przymiary, sita i wzorce kontrolne, głowice mikrometryczne i cyfrowe oraz grubościomierze i sprawdziany tłoczkowe jak i wałeczki oraz sprawdziany pierścieniowe. Organizujemy szkolenia, oferujemy konsultacje i doradztwo z metrologii i z wymagań normy ISO 17025, przeprowadzamy audity wewnętrzne laboratoriów badawczych i wzorcujących.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review