Sprzedaż przyrządów pomiarowych, sklep z aparaturą kontrolno-pomiarową, handel narzędziami i urządzeniami pomiarowymi. Dostarczamy nowe narzędzia i przyrządy po wzorcowaniu. Sklep z wyposażeniem pomiarowym i metrologicznym, ze stanowiskami i instrumentami pomiarowymi. Sprzedaż przyrządów ze świadectwem wzorcowania, po kalibracji.
Sprzedaż przyrządów pomiarowych

 

SKLEP - sprzedaż wzorcowanych przyrządów


 

Oferujemy sprzedaż nowych przyrządów pomiarowych wraz ze Świadectwami Wzorcowania wydanymi przez Laboratorium Wzorcujące MIKROTEST.

W naszej ofercie znajdą Państwo wzorcowane przyrządy i narzędzia pomiarowe m.in. takich marek jak: Format, TESA, Helios-Preisser, Kroeplin, Kafer, BMI, Stanley, Nedo, Karl Deutsch, KERN, HOLDTEC, Leica, STABILA, Eschenbach, Record, Hultafors, TAJIMA, Laserliner, SOLA, MYTRI, DIAMANT, Hanhart.

 

Oferujemy:

- suwmiarki noniuszowe i elektroniczne,
- mikrometry analogowe i z cyfrowym układem odczytowym (mikromierze),
- czujniki zegarowe zębate, cyfrowe; czujniki dźwigniowe,
- grubościomierze,
- mikroskopy,
- przymiary (metrówki składane, taśmy miernicze)
- sprawdziany trzpieniowe, gwintowe,
- sprawdziany do małych wymiarów,
- szczelinomierze,
- poziomice,
- lupy,
- drogomierze kątowe / kołowe,
- liniały,
- płyty kontrolno-pomiarowe,
- kątowniki,
- kątomierze,
- przyrządy do pomiarów porównawczych,
- wysokościomierze traserskie
- pionowe przyrządy do pomiaru długości
- mierniki chropowatości,
- stopery,
- liczniki skoków,
- liczniki ilości,
- testery ruchu obrotowego i wałów,
- narzędzia traserskie
- laserowa technika pomiarowa, 
oraz wiele innych urządzeń pomiarowych i kontrolnych.

Wszystkie w/w urządzenia dostarczmy po wykonaniu ich wzorcowania. Dokumentem potwierdzającym wykonanie kalibracji narzędzi jest Świadectwo Wzorcowania, zawierające wyniki wzorcowania wraz z niepewnością pomiaru i spójnością pomiarową.

 

Urządzenie i akcesoria pomocnicze, w tym m.in.:
- statywy pomiarowe,
- uchwyty magnetyczne,
- płytki ustawcze równoległe,
- bloczki pryzmatyczne,
- pasty do tuszowania.

 

 

Sprzedaż wzorcowanych przyrzadów 


 

start

 

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

   Legalizacja przyrządów na Google   Tweetnij o metrologiiNaprawa przyrządów, wzorcowanie szkolenia

Wednesday the 29th. MIKROTEST oferuje wzorcowanie przyrządów do pomiarów długości i kąta, geometrii powierzchni, wielkości elektrycznych i mechanicznych oraz laboratoryjne pomiary geometryczne detali i elementów maszyn. Firma wykonuje naprawy i modernizacje urządzeń oraz realizuje specjalne przyrządy. MIKROTEST świadczy kompleksową usługę nadzoru nad wyposażeniem, począwszy od serwisu narzędzi, poprzez ich kalibrację, a skończywszy na prowadzeniu dokumentacji środków metrologicznych. Tworzymy programy komputerowe np. do nadzoru nad wyposażeniem, do szacowania niepewności pomiarów. Wykonujemy sprawdzanie płyt granitowych i żeliwnych oraz projektorów i wideo-mikroskopów, wysokościomierzy elektronicznych i długościomierzy oraz czujników zegarowych, suwmiarek i mikrometrów. Kalibrujemy kątowniki, liniały i kątomierze oraz poziomice, średnicówki, płytki wzorcowe i interferencyjne. Sprawdzamy przymiary, sita i wzorce kontrolne, głowice mikrometryczne i cyfrowe oraz grubościomierze i sprawdziany tłoczkowe jak i wałeczki oraz sprawdziany pierścieniowe. Organizujemy szkolenia, oferujemy konsultacje i doradztwo z metrologii i z wymagań normy ISO 17025, przeprowadzamy audity wewnętrzne laboratoriów badawczych i wzorcujących.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review