Sprzedaż przyrządów pomiarowych, sklep z aparaturą kontrolno-pomiarową, handel narzędziami i urządzeniami pomiarowymi. Dostarczamy nowe narzędzia i przyrządy po wzorcowaniu. Sklep z wyposażeniem pomiarowym i metrologicznym, ze stanowiskami i instrumentami pomiarowymi. Sprzedaż przyrządów ze świadectwem wzorcowania, po kalibracji.
Sprzedaż przyrządów pomiarowych

 

DŁUGOŚCIOMIERZE POZIOME ABBEGO - sprzedaż, wzorcowanie


 

Oferujemy sprzedaż trzech używanych długościomierzy poziomych Abbego Carl Zeiss Jena o zakresie pomiarowym do 500 mm oraz działce elementarnej 0,0002 mm. Długościomierze sprzedajemy wraz z wyposażeniem dodatkowym.

Szczegółowe informacje, charakterystyka długościomierzy:
- bezpośredni zakres pomiarowy długościomierza (zakres pomiarowy wzorca kreskowego): (0 ÷ 100) mm,
- pośredni zakres pomiarowy przy pomiarach zewnętrznych: (0 ÷ 500) mm,
- zakres pomiarowy optycznego układu odczytowego: (0 ÷ 100) mm,
- działka elementarna optycznego układu odczytowego 0,0002 mm - mikroskop odczytowy wyposażony w spiralę Archimedesa.

Wyposażenie:
- nasadki pomiarowe płaskie,
- nasadki pomiarowe krawędziowe,
- nasadki pomiarowe sferyczne,
- nasadki pomiarowe z kulistymi powierzchniami pomiarowymi,
- stolik pomiarowy pochylny uniwersalny (155 x 155) mm,
- stolik pomiarowy pływający Ø 115 mm,
- stolik pomiarowy elektrostatyczny (140 x 115) mm,
- szczęki do pomiarów wewnętrznych: 100 mm, 150 mm,
- stolik kłowy,
- wyposażenie dodatkowe umożliwiające pomiary gwintów wewnętrznych i zewnętrznych

Długościomierze są w bardzo dobrym stanie technicznym - przyrządy użytkowane w warunkach laboratoryjnych, jedno z urządzeń jest praktycznie nieużywane.


Przed zakupem długościomierzy, na życzenie Klienta możemy wykonać ich serwis - m.in. czyszczenie układów optycznych długościomierzy, regulację, smarowanie i konserwację

Długościomierze przed sprzedażą możemy również poddać wzorcowaniu i dostarczyć w aktualnym Świadectwem Wzorcowania.

 

 

 Świadectwo wzorcowania długościomierza poziomego Abbego

 Wzorcowanie długościomierzy poziomych

 

 

SKLEP
powrót ↑

 

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

   Legalizacja przyrządów na Google   Tweetnij o metrologii

Wednesday the 29th. MIKROTEST oferuje wzorcowanie przyrządów do pomiarów długości i kąta, geometrii powierzchni, wielkości elektrycznych i mechanicznych oraz laboratoryjne pomiary geometryczne detali i elementów maszyn. Firma wykonuje naprawy i modernizacje urządzeń oraz realizuje specjalne przyrządy. MIKROTEST świadczy kompleksową usługę nadzoru nad wyposażeniem, począwszy od serwisu narzędzi, poprzez ich kalibrację, a skończywszy na prowadzeniu dokumentacji środków metrologicznych. Tworzymy programy komputerowe np. do nadzoru nad wyposażeniem, do szacowania niepewności pomiarów. Wykonujemy sprawdzanie płyt granitowych i żeliwnych oraz projektorów i wideo-mikroskopów, wysokościomierzy elektronicznych i długościomierzy oraz czujników zegarowych, suwmiarek i mikrometrów. Kalibrujemy kątowniki, liniały i kątomierze oraz poziomice, średnicówki, płytki wzorcowe i interferencyjne. Sprawdzamy przymiary, sita i wzorce kontrolne, głowice mikrometryczne i cyfrowe oraz grubościomierze i sprawdziany tłoczkowe jak i wałeczki oraz sprawdziany pierścieniowe. Organizujemy szkolenia, oferujemy konsultacje i doradztwo z metrologii i z wymagań normy ISO 17025, przeprowadzamy audity wewnętrzne laboratoriów badawczych i wzorcujących.
Professional Joomla Templates - 888 Poker Review